• 28
  אוק

  שמחת תורה בנצרת עילית

  https://www.ythc.org.il/%d7%a9%d7%9e%d7%97%d7%aa-%d7%aa%d7%95%d7%a8%d7%94-%d7%91%d7%a0%d7%a6%d7%a8%d7%aa-%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%aa/
  כותב:
  סגור לתגובות על שמחת תורה בנצרת עילית

  מסורת היא בישיבה שמידי שנה התלמידים מהישיבה לצעירים מתארגנים ונוסעים באופן עצמאי לחגוג את שמחת תורה בנצרת עילית. נוכחותם של התלמידים והשתתפותם, חשובה הן לרומם, לחזק ולשמח את תושבי העיר, והן לחיזוק הגרעין התורני הקיים בעיר.
  ב"ה גם השנה התלמידים נרתמו לעניין בשמחה.
  התלמידים תפעלו את כל הפעילות בעצמם (עם העזרה הלוגיסטית המקדימה והמבורכת של אריאל כהן הרכז החברתי).
  לאורך כל החג, למרות היותם ללא כל איש צוות, הם רקדו, שרו, שמחו ושימחו, ותרמו רבות להרמת קרנה של התורה בעיר, באופן מעורר התפעלות.
  בימים האחרונים קיבלנו תגובות רבות מאנשים שהיו שם במהלך החג. להלן חלק מהן:

  אריאל שפייר (מנהל הגרעין התורני בנצרת עילית) כותב:
  את שמחת תורה השנה ברמה האישית חגגנו בישיבה אך את הדי השמחה והתועלת שצמחה לנצרת עילית מהגעתם של בחורי הישיבה שמעתי וראיתי עוד במוצאי החג בהקפות השניות בעיר אליהם הספקתי להגיע.
  אנו מודים ומעריכים את נכונות הנהלת הישיבה כמדי שנה לממן את הגעת הבחורים, הדבר תורם ומועיל מאוד לעיר, לבתי הכנסת ולגרעין אשר כל השנה הינו בחוד החנית של העשייה וחיזוקים כמעין אלה נותנים רוח לנו וכח להמשיך הלאה בעז"ה
  אני בטוח (כפי שאף סיפר לי אריאל כהן) כי גם הבחורים נתרמו מהחג רבות.

  הרב ישורון ורנר (ר"מ בקיאות בישיבה לצעירים)
  ב"ה זכיתי אף אני להיות השנה בשמחת תורה עילית, וממש ניכר שהחבר'ה לקחו את העניין ברצינות והשקיעו, התנהגו בצורה בוגרת וממש השתדלו לשמח בכל בית כנסת לרקוד במשך שעות רבות ברחובות, ובבתי כנסת, להגיש את ספרי התורה לכל מיני יהודים (ולפעמים בטעות גם לגויים..) זקנים וזקנות ושניכר שזה שימח אותם וחיזק אותם וריגש אותם. אני מרגיש שאם הם לא היו מגיעים, רמת העוצמה היתה פוחתת בשמונים אחוז בלי להגזים. אשרינו, ויעמדו על הברכה תלמידנו היקרים.

תגובות סגורות